Agencja pośrednictwa pracy

Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy wpisaną przez Wojewodę Mazowieckiego do rejestru agencji pracy. Dzięki naszemu doświadczeniu znajdziemy dla Twojej firmy pracowników z Ukrainy ta BiałorusiSpecjalizujemy się w zatrudnianiu i rekrutacji pracowników z branży budowlanej, rolniczej, restauracyjnej ta spedycyjnejWysyłamy wyłącznie sprawdzonych kandydatów przez naszych rekruterów. Współpracujemy jak z dużymi tak i z małymi firmami.

Bezpieczne płatności

Płacisz wyłącznie za ludzi którzy już pracują i przeszły 7 dniowy okres testowy. Także mamy 30 - dniowy okres gwarancyjny za każdego pracownika dzięki czemu będziesz płacił tylko za zweryfikowanych kandydatów.

Kwalifikowane pracowniki

Mamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu jak kwalifikowanych specjalistów tak i ludzi bez specjalnych wymagań na proste roboty.

Praca bez przestoju

Dzięki współpracy z nami twoja firma nie musi skupić się na pozyskiwaniu pracowników - zostaw to nam. Także współpracując z nami nie będziesz mieć przestoju z przewodu braku kadrów.

6f32afa-emprender

Pracujemy po calej Polski.
Dzięki naszej rozwiętnej sieci partnerów koordynujemy pracowników od Ukrainy do konieznego punktu przybycia.

d7657583058394c828ee150fada65345

Sprawdzone pracowniki
Mamy wielką bazę CV kandydatów co pozwała nam wysyłać sprawdzonych kandydatów z doświadczaniem w branży,

3

Doradstwo 24/7
Po podpisaniu z nami umowy przydzielamy koordynatora od którego możesz poznać się informacje jak wygląda rekrutacja na bieżoco

Nasze przedstawicielstwa znajdują się::

  • Vinnica
  • Kharkiv
  • Ivano-Frankovsk
  • Kyiv
  • Dolyna
  • Brest

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Maksym Oliinyk:

+48577645119

Maksym.Oliinyk@p-group.pl

Edward Perkowski

+48578827607

Edward.Perkowski@p-group.pl